Facebook města

Cesta: Titulní stránka

11. ročník Sportovních her mateřských škol v České Třebové

Již 11. ročník Sportovních her mateřských škol v České Třebové proběhl v pondělí, dne 21. května 2018 v tělocvičně Základní školy Nádražní. Pořadatelem těchto her je město Česká Třebová ve spolupráci s DDM Kamarád, předsedou sportovní komise, ZŠ Nádražní, společností Drumel a Co. s.r.o.  – doprava dětí a dalších.

Zúčastnilo se celkem 7 mateřských školek, 4 mateřské školy z  České Třebové, MŠ Rybník, MŠ Semanín a MŠ Třebovice. Za každou školku byl vyslán jeden soutěžní tým dětí předškolního věku – 5 chlapců a 5 dívek. Soutěžilo se v pěti již tradičních disciplínách, kterými jsou štafetový běh, překážková chůze, skákání v pytlích, hod do dálky a pětiskok.

Za své úsilí byly sportující děti odměněny diplomem, medailí, sladkou odměnou a věcnými cenami.  7. místo obsadila MŠ Třebovice, 6. místo MŠ Semanín, 5. místo  MŠ Habrmanova, 4. místo MŠ Rybník, 3. místo MŠ U Koupaliště, 2. místo MŠ U Stadionu a 1. místo obsadila MŠ Vinohrady, která pojede na krajské finále do Pardubic.

Děkujeme všem zúčastněným za spolupráci, budeme se těšit na příští rok a zároveň držet palce dětem z MŠ Vinohrady v krajském finále, které se uskuteční dne 12. června 2018.