Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

12. ročník Sportovních her mateřských škol v České Třebové

Již 12. ročník Sportovních her mateřských škol v České Třebové proběhl ve čtvrtek, dne 23. května 2019 v tělocvičně Základní školy Nádražní. Pořadatelem těchto her je město Česká Třebová ve spolupráci s DDM Kamarád, předsedou sportovní komise, ZŠ Nádražní, paní Jandovou – doprava dětí, a dalších.
 

 
 
Zúčastnilo se celkem 6 mateřských školek, 4 mateřské školy z  České Třebové, MŠ Rybník a MŠ Třebovice. Za každou školku byl vyslán jeden soutěžní tým dětí předškolního věku – 5 chlapců a 5 dívek. Soutěžilo se v pěti již tradičních disciplínách, kterými jsou štafetový běh, překážková chůze, skákání v pytlích, hod do dálky a pětiskok.  

Výsledky sportovních her vyhlásila paní starostka Mgr. Magdaléna Peterková. Za své úsilí byly sportující děti odměněny diplomem, medailí, sladkou odměnou a věcnými cenami.  6. místo obsadila MŠ Třebovice, 5. místo MŠ Rybník, 4. místo MŠ Habrmanova, 3. místo MŠ U Koupaliště, 2. místo MŠ U Stadionu a 1. místo obsadila MŠ Vinohrady, která pojede na krajské finále do Pardubic.    

Děkujeme všem zúčastněným za spolupráci, budeme se těšit na příští rok a zároveň držet palce dětem z MŠ Vinohrady v krajském finále, které se uskuteční dne 11. června 2019.         

Odbor školství, kultury a tělovýchovy MěÚ
 
Zodpovídá: Adéla Lišková
Vytvořeno / změněno: 24.5.2019 / 24.5.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém