Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

19. ročník Streetball Cup - Memoriál Mistra Jana Husa

Streetball Cup
Letošní 19. ročník Streetball Cup - Memoriálu Mistra Jana Husa se uskuteční v sobotu 16. července ve sportovním areálu českotřebovského gymnázia.
 

Odkazy


 
 

Rádi bychom vás opět pozvali na tradiční streetballový turnaj do České Třebové. Letošní 19. ročník Streetball Cup - Memoriálu Mistra Jana Husa se uskuteční v sobotu 16. července ve sportovním areálu českotřebovského gymnázia.
 
Hrát se bude ve dvou kategoriích: Muži 16+, Ženy 16+
 
I letos se můžete těšit na zvučné jméno v podobě patrona. Letos jím bude Kamil Švrdlík, reprezentant ČR, pivot BK JIP Pardubice, několikanásobný finalista NBL a mistr ČR 3x3!
 
Připravujeme bohatý doprovodný program jako tomu bylo v loňském roce, exhibice, vystoupení, promoakce. Nebudou samozřejmě chybět atraktivní individuální soutěže ve smečování, ve střelbě trojek či v boji o nejkurióznější koš.

 

Hlavním bodem doprovodného programu bude exhibice basketbalistů na vozíku z Pardubic, kterým se společně s KOUBASKETem Jakuba Houšky (loňského patrona) budeme snažit přispět na jejich činnost. Touto charitativní sbírkou bychom opět chtěli pomoci na dobrou věc.

 

Po loňském roce, kdy jsme poprvé v rámci našeho Streetball Cupu uskutečnili sportovní dětský den, se i letos příchozí rodiče a jejich ratolesti mohou těšit na několik atrakcí pro děti. K rozhodnutí celou akci zopakovat nás vedla celá řada kladných ohlasů. Děti si opět budou moci zaházet na basketbalové minikoše, zablbnout na skákacím hradu, zajezdit na poníkovi či vyřádit v hasičské pěně a těšit se na drobné  soutěže, do kterých věnoval ceny i Rodinný zábavný park Tongo Hradec Králové. Doražte si se svými ratolestmi užít prima dětský den, při kterém budete moci zároveň nasát atmosféru jednoho z největších streetballových turnajů v České republice. Chybět nebude bohaté občerstvení. Celý areál Gymnázia Česká Třebová tak opět změníme k nepoznání.  Nezapomeňte si tedy udělat čas – 16. července se na vás těšíme!!! 

 

 
Zodpovídá: Lenka Keprtová
Vytvořeno / změněno: 13.6.2016 / 13.6.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém