Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

24. ročník Regionem Orlicka (30.7.-1.8.2010)

 

 
 

SKP Duha - FORT Lanškroun připravuje na dny 30.7. až 1.8.2010 24. ročník cyklistického etapového závodu juniorů s mezinárodní účastí pod názvem "Regionem Orlicka".

 

Startují:

Závodníci kategorie Juniorů a nejlepší z kategorie Kadetů. Pořadatel pozval i závodníky ze sousedních států. Na startu se sejde asi 90 sportovců.

Pro závodníky jsou připraveny soutěže: Soutěž jednotlivců, sprinterská soutěž, soutěž o nejlepšího vrchaře a soutěž o nejlepšího závodníka roč. narození 1993

 

Program závodu:

 

Pátek   30.7.2010  

16:00 zahájení závodu na náměstí M.Marků

17:00 start I. etapa "Rudoltická" 77 km Trať je vedena po okruhu Lanškroun ul. Nádražní, Rudoltice, křiž. Ostrov, Lískový kopec, Lanškroun Dvořákova, Lanškroun. Okruh absolvují závodníci 7x a v cíli na náměstí M.Marků jsou očekáváni v 18:45 hodin.


Sobota  31.7.2010 

9:00 start II. etapa časovka "Nepomucká" 10 km

start a cíl: Lanškroun ul. Kralická u firmy DOTA.

14:30 start III. etapa "Přes Křížové hory" 90 km: Start Lanškroun Náměstí M.Marků, dále ulice Lorencova, Dobrovského, Kralická, směr H.Čermná, Jablonné n/O, Červená Voda, Šťíty, Horní Studénky, Svébohov, Václavov, Růžové Údolí, Drozdov, Jedlí, Crhov, Cotkytle, Chudoba, Lanškroun. V 17:00 cíl Náměstí M.Marků.


Neděle  1.8.2010   

9:00 start IV. etapa "Regionem Orlicka" 96 km: Lanškroun Náměstí M.Marků, ulice Dvořákova, směr Ostrov, D.Dobrouč, Petrovice, Verměřovice, Letohrad, Šedivec, Žamberk, Hejnice, Č.Libchavy, Rozsocha, Rviště, D.Libchavy, Ústí n/O. Andlův Chlum, Řetůvka, Řetová, Přívrat, Kohout , Č.Třebová, Skuhrov, Lanškroun 11:30 cíl, start a cíl na Náměstí M.Marků.

 

Pořadatel má povolení k pořádání sportovní akce a ke zvláštnímu užívání silnic I. II. a III. třídy v uvedeném regionu. Závod bude probíhat za běžného silničního provozu, regulace dopravy bude prováděna příslušníky policie ČR. Další opatření pro bezpečnost a plynulost silničního provozu bude  řešena dle požadavků a situace pořadatelem závodu.

Zveme všechny příznivce cyklistiky ke shlédnutí hodnotné sportovní podívané. Prosíme účastníky silničního provozu, kteří se potkají na silnici s konvojem závodu, aby uposlechli pokynů policie a pořadatelů.

 

Děkujeme Vám za pomoc při propagaci této mezinárodní sportovní akce.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Stanislava Mlinarčíková
Vytvořeno / změněno: 21.6.2010 / 21.6.2010
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém