Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

7. ročník Sportovních her mateřských škol v České Třebové

 

 
 

V pondělí 26. května 2014 pořádal odbor školství, kultury a tělovýchovy Městského úřadu Česká Třebová ve spolupráci s DDM Kamarád  sportovní hry mateřských škol. Městské finále, kterému předcházela školní kola na jednotlivých mateřských školách, proběhlo v tělocvičně Základní školy Nádražní.

Zúčastnilo se 6 mateřských školek, 4 mateřské školy z České Třebové, MŠ Rybník a MŠ Semanín. Za každou školku byl vyslán jeden soutěžní tým – 5 chlapců a 5 dívek. Soutěžilo se v pěti již tradičních disciplínách: štafetový běh, překážková chůze, skákání v pytlích, hod do dálky a pětiskok.

Výsledky sportovních her vyhlásila místostarostka Ing. Jaromíra Žáčková. Za své úsilí pak byly všechny sportující děti odměněny diplomem, medailí, sladkou odměnou a věcnými cenami.  6. místo obsadila MŠ Semanín, 5. místo MŠ Habrmanova, 4. místo MŠ Rybník, 3. místo MŠ U Stadionu,  2. místo MŠ Vinohrady. 1. místo obsadila MŠ U Koupaliště, která půjde obhajovat loňské vítězství na krajské finále do Pardubic.  

Poděkování za organizování her patří DDM Kamarád, ZŠ Nádražní a také firmě Drumel a Co. s.r.o., která zajistila dopravu dětí ze Semanína a Rybníka.

Budeme se těšit na příští rok a držet palce MŠ U Koupaliště v krajském finále, které se uskuteční 10. června 2014 na atletickém stadionu SKP Hvězda v Pardubicích.

Autor: Ing. Alica Hudečeková

 
Zodpovídá: Ing. Alica Hudečeková
Vytvořeno / změněno: 28.5.2014 / 28.5.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém