Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Advent v MŠ Habrmanova

Na začátku adventu se jako každoročně děti nejvíce těšily na Mikuláše. Letos jsme si toto čekání zkrátili andělsko-čertovským rejem. Děti se oblékly do čertovských a andělských kostýmů a prožily dopoledne plné her a soutěží. Radostný den byl zakončen sladkým mlsáním v podobě ovocných a zeleninových dobrot.
 

 
 

Ve středu 5. prosince naši MŠ navštívil již očekávaný Mikuláš, Čert a Anděl. Tradiční trojice navštívila postupně všechny třídy. V každé třídě děti předvedly připravené básničky a písničky a jak už to tak bývá, naši rošťáčci naslibovali ledacos, ale často jim to vydrželo pouze po dobu návštěvy Mikuláše a jeho družiny. Všechny děti dostaly od Mikuláše a Anděla dárek s překvapením.

Adventní pondělní setkávání, je v naší MŠ již mnohaletou tradicí, na kterou jsme nezapomněli ani v letošní době adventní.  Rodiče i děti z celé MŠ mají možnost se setkávat okolo adventního věnce, kde si společně připomínají zvyky, tradice a postavy adventu jako je Mikuláš, sv. Barbora a sv. Lucie. Na těchto setkáních zpíváme koledy, vyrábíme vánoční dekorace a čteme si adventní pohádkové příběhy. Velmi nás těší, že nejen maminky a babičky se těchto setkání zúčastňují, ale i tatínkové a dědečkové umí být velmi kreativní a hraví.

S blížícími se vánočními svátky připravujeme v jednotlivých třídách Vánoční besídky s programem pro rodiče. Naší snahou je navodit vánoční atmosféru, kterou prožívají rodiče a děti při zpěvu koled, tvořením drobných dárků a ochutnávkou cukroví.

Za kolektiv MŠ Habrmanova Vám všem přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků, šťastný a radostný nový rok 2019.

Učitelky z MŠ Habrmanova

 
Zodpovídá: Ing. Jiří Mareš
Vytvořeno / změněno: 17.12.2018 / 17.12.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém