Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Organizace, služby > Volný čas > Arpo - zdravotně-relaxační centrum

 

Domeček Arpo

Zdravotně-relaxační centrum v České Třebové
 

 
 
Vybrat si můžete hned z několika terapií:
 

- Infrasauna pro 4 osoby obsahuje mimo CD přehrávače, rádia, ionizátoru vzduchu a colorterapie, především 9 karbonových zářičů. Tato speciální ultra vodivá uhlíková vlákna přináší pohodlnější saunování – kromě větší účinnosti vyzařují do celého prostoru. Navíc mají nízkou povrchovou teplotu, takže nedojde ke spálení při dotyku. Ionizátor vzduchu je výrazným obohacením zdravotního arzenálu sauny. Vytváří nám atmosféru s množstvím záporně nabitých iontů, které mají blahodárný vliv na naše zdraví. Uplatní se při podpoře látkové výměny, odbourávání stresu a přispějí k naší celkové duševní pohodě. Colorterapie, která může (dle přání) dokreslit Váš maximální odpočinek, se skládá ze sedmi plnobarevných módů a módů střídání barev. Je dokázáno, že působení barevného světla positivně ovlivňuje nejen naši psychiku, ale přes ni i různé životní funkce a pochody.


- Kryoterapie ve speciální kryosauně je vhodným léčebným doplňkem při velké škále problémů, pomáhá upevnit zdraví, udržet kondici a zlepšuje psychický stav člověka. Po několika minutách v kryosauně následuje pár minut na profesionálních cvičících přístrojích, na kterých se p
říjemně prohřejete. Kryoterapie je vhodná téměř pro všechny věkové kategorie. Nejste-li si díky zdravotním důvodům jisti, poraďte se svým lékařem.

- Solná terapie v útulné solné jeskyni nahradí i třídenní pobyt u moře. Blahodárné účinky soli a minerálů na celou řadu zdravotních potíží jsou doplněny "colorterapií" příznivě ovlivňující psychiku a vše je podtrženo příjemným relaxačním prostředí s hvězdným nebem nad hlavou. Solná jeskyně je vhodná pro všechny věkové kategorie.

- Certifikovaný masér s Vámi udělá divy! Potřebujete uvolnit zablokovaná záda? Nebo je máte zatuhlé, po celodenním sezení bolavé? Raději byste masáže horních/dolních končetin, šíje, hrudníku? Trápí Vás migrény? Potřebujete rozproudit lymfu? I s tím se může něco udělat!

Při čekání na Vámi vybranou proceduru si můžete dát něco dobrého k pití a posedět při tom ve velmi příjemném prostředí recepce.
 
Adresa:
 
Domeček Arpo
Průchodní 654
560 02 ČESKÁ TŘEBOVÁ
 
Kontakty:
 
Mobil: +420 724 550 881
 
 
Zodpovídá: Ing. Jiří Mareš
Vytvořeno / změněno: 8.1.2014 / 8.1.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém