Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Městský úřad

 

Česká Třebová vsadila na chytrou komunikaci Mobilní rozhlas

Doba se stejně jako technologie neustále mění a vyvíjí. Nelze si nevšimnout, že prověřené komunikační kanály již nefungují jako dříve a lidé si přejí změnu. Toho využila i Česká Třebová, která chytře komunikuje s občany prostřednictvím systému Mobilní rozhlas. Díky tomu budete mít informace o dění v místě vašeho bydliště vždy na dosah ruky. Mobilní rozhlas je pro všechny občany zcela zdarma.
 

 
 
Ilustrační obrázek pro platformu - hlavní


Do systému se můžete zaregistrovat na adrese ceskatrebova.mobilnirozhlas.cz. Po registraci do systému vám budou chodit novinky z města ve formě SMS zpráv, e-mailů nebo hlasových zpráv. Vždy budete včas informovaní v případě akutních mimořádných událostí či krizových situací, budete dostávat pozvánky na kulturní a sportovní akce a nepřekvapí vás ani např. významné uzavírky silnic nebo odstávky sítí.

Mobilní rozhlas nezapomíná na seniory a nevidomé. Díky hlasovým zprávám je systém ideálním řešením, jak dostat ke každému důležité informace srozumitelnou formou. V případě krizových situací, jako jsou např. požáry, povodně či úniky nebezpečných látek, budete včas informováni o vzniklé situaci.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí dle nejnovější evropské legislativy, tzv. GDPR. Nemusíte mít strach, že by s nimi bylo naloženo jiným způsobem než k vyžádané komunikaci.

Součástí Mobilního rozhlasu je i aplikace pro chytré telefony, ve které najdete všechny informace přehledně na jednom místě. Pomocí aplikace můžete také sami hlásit podněty z vašeho okolí jako jsou nalezené věci a zvířata či poškozený veřejný majetek a pomoci tak zkvalitnit život ve vašem městě.

Ilustrační obrázek aplikaceIlustrační obrázek aplikace
 
Zodpovídá: Ing. Jiří Mareš
Vytvořeno / změněno: 11.5.2018 / 11.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém