Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Město > Partnerská města > Agrate Brianza, Itálie

 

Českotřebováci na přátelské návštěvě v Agrate Brianza

 

 
 

Ve dnech 30.09. – 03.10.2011 se v partnerském městě Agrate Brianza konala FESTA DEL PAESE 2011, které se již tradičně zúčastnili zástupci kulturních a sportovních organizací z našeho města.

 

V letošním roce odjeli do Agrate členové oddílu basketbalu (13 – 15 let), hudební skupina NIL, která v letošním roce získala jednu z Cen města, jabkancoví umělci doplnění o členy River bandu.

 

Letošní návštěva zaujala různé skupiny občanů našeho partnerského města, zejména hudebníci měli více prostoru než se v počátku očekávalo. Oslovili návštěvníky výstav v rekonstruovaném objektu knihovny, poté zahráli v domově důchodců a v domově pro přestárlé řeholní sestry. Určitě na ně nezapomene 92letá občanka Agrate, které zahráli a zazpívali na závěrečném setkání se členy organizace C.A.I.

 

Basketbalisté podali dobrý výkon, který ale bohužel nestačil na výhru. V příštím roce budou mít šanci na odvetu, neboť mladí soupeři by měli do našeho města přijet v době konání Týdne sportu.

 

Hudební skupina NIL získala své obdivovatele i v průběhu krátkého koncertu. Stejně jako v loňském roce se koncert uskutečnil na ploše před radnicí a musel být ukončen v 18  hodin vzhledem k jiným aktivitám v těsném sousedství radnice.

 

Věříme, že i letošní návštěva italského partnerského města dokládá kvalitu vztahů mezi občany našich měst, a že se i další občané České Třebové  mohli přesvědčit o pohostinnosti našich italských přátel.

 
Zodpovídá: Miroslava Kejvalová
Vytvořeno / změněno: 11.10.2011 / 11.10.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém