Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: březen 2019

Ceskotrebovske_noviny_brezen_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v únoru budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V novinách najdete, co se ve městě událo od konce ledna do první poloviny února 2019.
Knihy. Všude samé knihy jako v městské knihovně, kde sídlí redakce Českotřebovských novin. A proč? Protože březen je měsíc čtenářů. Knihovna proto mimo jiné přivítá 10. března LiStOVáNí s představením Legendy Z+H, výběr toho nejlepšího z cest Hanzelky a Zikmunda. Mnoho dalších akcí na váš čeká v kalendáři akcí od strany 11 až po stranu 16. Taktéž zveřejňujeme program na Bennewitz festival 2019, abyste měli dostatek času na zakoupení vstupenek. Dále nechybí nabídka příměstských táborů DDM Kamarád i rodinného centra Rosa a další... Dovolím si upozornit i na 11. března, kdy do železniční stanice zavítá Revolution train. Vlak s interaktivním příběhem o tom, jak snadné je propadnout drogám a jak těžké je se závislosti zbavit. Březnové noviny obsahují také vyjádření města k provozu krematoria, příspěvky zastupitelů, termíny zápisů do ZŠ a MŠ nebo rozhovory na téma 100 let skautingu v České Třebové a Rádio Orlicko.

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. března 2019.

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 28. února 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz.
Volné výtisky Českotřebovských novin budou v březnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Příjemný konec zimy a krásné začínající jaro přeje redaktorka Hana Sychrová.
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.2.2019 / 25.2.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém