Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: červen 2019

Ceskotrebovske_noviny_cerven_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v květnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V novinách najdete, co se ve městě událo od konce dubna do první poloviny května 2019. Obsahují pozvánku na veřejné projednání nové studie hluku v projektu modernizace železničního uzlu, na opakované projednání návrhu Územního plánu Česká Třebová a jednání zastupitelstva města. Dále se můžete těšit na kulturu, sport, ale i další události pro děti či dospělé. Z kalendáře akcí vybírám Cesta k perníkové chaloupce pořádaná DDM Kamarád, Akademie 2019, Den s CZ LOKO, Slunovrat, zápis dětí do ZUŠ a závěrečné koncerty, Pekelný kilometr, Týden sportu, Běh na Kozlovský kopec, Světový pohár v hokejbale 2019, Českotřebovský cyklomaraton… Je naplánována výstava fotografií orchidejí, živých kaktusů a sukulentů v Ekocentru Podorlicko i první Cyklo burza v DDM Kamarád. Červnové dny se ponesou ve znamení oslav 110 let od založení Gymnázia Česká Třebová a 100 let skautingu v České Třebové! Podrobnosti na stránkách novin. 

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. června 2019 (včetně). 

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 31. května 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. 

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v červnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 

Příjemné jarní a letní dny přeje 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 27.5.2019 / 27.5.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém