Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: červenec 2019

Ceskotrebovske_noviny_cervenec_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v červnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Přinášejí zprávu o držitelích Cen města za rok 2018, o druhém veřejném představení projektu modernizace železničního uzlu, silničních omezeních na průtahu městem a stručné shrnutí jednání zastupitelstva města. Nechybí pozvánka na Léto v Javorce, kdy se můžete těšit na středeční pohádky, čtvrteční koncerty a páteční večerní promítání. Na první prázdninový měsíc je naplánován také sraz kozlovských rodáků a přátel obce Kozlov, připravuje se událost Výtvarná Svinná, Matyldina knihovna v přírodě či Pekelný kilometr. V městském muzeu je k vidění výstava Nástup! 100 let skautingu v České Třebové. Již tradičně noviny obsahují nabídku divadelního předplatného na sezonu podzim 2019, kterou připravilo kulturní centrum a další strana patří programu Kruhu přátel hudby na sezonu 2019/2020. První rozhovor je věnován rozsáhlé činnosti Domu dětí a mládeže Kamarád a druhý je pozvánkou na Streetballhus: zpět ke kořenům.
 
Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. července 2019 (včetně). 

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 28. června 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz.
 
Volné výtisky Českotřebovských novin budou v červnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 

Příjemné letní dny přeje 
Hana Sychrová
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.6.2019 / 25.6.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém