Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: duben 2019

Ceskotrebovske_noviny_duben_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v březnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V novinách najdete, co se ve městě událo od konce února do první poloviny března 2019. 
Dubnové noviny jsou především o ekologii, železnici a sportu. Rozhovor na téma třídění odpadu a Českotřebovský běžecký klub ISCAREX. Kalendář plný akcí: závody Pekelný kilometr a Běh Javorkou, událost Ukliďme svět – Ukliďme Česko, Hledání jara na smyslově naučné stezce nebo Vítání jara – Vynášení Moreny. Pozvání městské knihovny přijal Vlastimil Vondruška a uskuteční se křest nové knihy Blanky Kostřicové. Městské muzeum pořádá k výročí 170 let trati Česká Třebová–Brno a 95 let staniční budovy v České Třebové několik speciálních akcí. Na konci dubna začne Bennewitz festival 2019 a studenti gymnázia oslaví Majáles.

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. dubna 2019. 

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 29. března 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. 

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v dubnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 
Příjemné jarní dny přeje 

Hana Sychrová, redaktorka


 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.3.2019 / 25.3.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém