Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: květen 2019

Ceskotrebovske_noviny_kveten_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 

Poslední pracovní dny v dubnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V novinách najdete, co se ve městě událo od konce března do první poloviny dubna 2019. Zastupitelstvo města schválilo obecně závaznou vyhlášku o regulaci provozování hazardních her ve městě, její celé znění si můžete přečíst na druhé straně. Na začátku května proběhnou zápisy do mateřských škol. Volby do Evropského parlamentu se konají 24. a 25. května. 
Z pozvánek na akce vybírám Putování za třebovským kohoutem, Muzejní noc v Kozlově, Besídku zájmových kroužků DDM Kamarád, Kurz šití kožených barefoot mokasín, ZUŠ Open, Noc kostelů a zážitkovou hru Zachraňte Kateřinu II., 10 dní florbalu, Rybářský víkend, předávání Cen města Česká Třebová 2018, Benefiční notování a zbývající koncerty Bennewitz festivalu 2019. Kompletní přehled akcí včetně výstav a programu kina začíná na straně 11. V sobotu 4. května startujte Bike park Peklák!

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. května 2019 (včetně).

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 2. května 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz.

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v květnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Příjemné jarní dny přeje

Hana Sychrová, redaktorka

 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.4.2019 / 25.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém