Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: leden 2019

Ceskotřebovske_noviny_leden_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v prosinci budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V novinách najdete, co se ve městě událo od konce listopadu do první poloviny prosince. Přinášejí zprávy k opravám pavlačového domu Červeňáku, k odložení modernizace železničního uzlu v České Třebové či hlasovacímu zařízení pro zastupitele. Na straně 9 naleznete nabídku divadelního předplatného pro sezónu jaro 2019. Dále si můžete přečíst rozhovor s Martinem Šebelou o jeho nové knihy (str. 16) a s paní Hanou Grundovou o environmentální výchově veřejnosti (str. 10). 
Kalendář akcí je plný pozvánek, např. na Novoroční výstup na Kozlovský kopec, Českotřebovskou piruetu, Zimní táboření na Kozlově, karneval DDM Kamarád Strašidla a strašidýlka, jazzové koncerty, nové výstavy v muzeu a kulturním centru nebo na akce v klubu Modrý Trpaslík. 

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. ledna 2019! 
Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 2. ledna 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. 
Volné výtisky Českotřebovských novin budou v lednu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 

Hana Sychrová, redaktorka Českotřebovských novin
 

Odkazy

  • Českotřebovské noviny
    Aktuání číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 27.12.2018 / 27.12.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém