Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: prosinec 2018

Ceskotřebovske_noviny_prosinec_2018
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 

Poslední pracovní dny v listopadu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 

V novinách najdete, co se ve městě událo od konce října do první poloviny listopadu. Obsahují první rozhovor s novým vedením města i ohlédnutí do minulosti. Několik článků a fotografií se vrací k oslavám 28. října. Na straně 6–7 si můžete přečíst pokračování článku Události kolem převratu v roce 1918, tentokrát na téma městská samospráva v České Třebové. Kalendář akcí se nese převážně v duchu adventních akcí. Nechybí pozvánka na výstavu Od Barborky do Tří králů, Mikulášskou dražbu, Vánoční veganskou večeři, výstavu Moje plastiky a váš betlém, Předvánoční troubení, výstavu fotografií spolku Za jeden provaz, Vánoční trhy, Akademii gymnázia, vystoupení ZUŠ nebo silvestrovský ohňostroj.

Do přípravy lednového čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 14. prosince 2018! 

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději v pátek 30. listopadu. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. 

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v prosinci do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Vážení čtenáři Českotřebovských novin, přeji vám příjemný (před)vánoční čas a závěr roku.

Hana Sychrová

 

Odkazy

  • www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuání číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 26.11.2018 / 26.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém