Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: prosinec 2019

Ceskotrebovske_noviny_prosinec_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v listopadu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Prosincové noviny vám přináší nejen pozvánky na adventní akce, ale také na jednání zastupitelstva města, porci informací, příjemného čtení a fotografií. Na jejich stránkách nechybí úspěchy českotřebovských škol, rozhovor s ředitelkou městské knihovny či výzva, abyste nominovali zajímavé osobnosti a kolektivy z oblasti kultury a sportu na Cenu města Česká Třebová. Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 13. prosinec (včetně).
 
Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 29. listopadu 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail hana.sychrova@moderniknihovna.cz. 

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v prosinci do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 

Přeji vám příjemné svátky a zakončení roku 2019.
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 26.11.2019 / 26.11.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém