Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: říjen 2019

Ceskotrebovske_noviny_rijen_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v září budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
Uvnitř čekají na přečtení články k otevření obřadní síně krematoria, povinnému „čipování psů” či o kontejnerech na kovové obaly. Dále můžete zavzpomínat na konec léta u článků i fotografií a dozvědět se něco nového z rozhovoru s Jarmilou Holcovou, ředitelkou Základní umělecké školy Česká Třebová. 
Nechybí plný kalendář akcí s pozváním na koncerty Mezinárodního varhanního festivalu Zdeňka Pololáníka, Pohodový pátek potřetí 2019, cestovatelskou besedu o Íránu nebo skautskou Drakiádu. Ekocentrum Podorlicko nachystalo tradiční akci Rodina na stezce, ale i Povídání o kompostovacích záchodech. 
Rodinné centrum Rosa pořádá Bazárek a bleší trhy 11. a 12. října. Autorské čtení Blanky Kostřicové, scénické čtení Český ráj, Zdravý selský rozum pro dobu informační a další si pro vás připravila městská knihovna. Při příležitosti Dne turistických informačních center bude ve čtvrtek 24. října 2019 volný vstup na výstavu Od košilky k rubáši aneb narození a smrt v české lidové kultuře. Pro děti budou v muzeu připraveny doprovodné aktivity. Zajděte se podívat také na venkovní výstavu na Staré náměstí Než přišla svoboda.

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. října 2019 (včetně). 

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 30. září 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. 

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v říjnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 

Příjemné podzimní dny přeje 

Hana Sychrová
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.9.2019 / 25.9.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém