Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: srpen 2019

Ceskotrebovske_noviny_srpen_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v červenci budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

V týdnu od 5. do 10. srpna pořádá Kulturní centrum Česká Třebová večerní promítání v klidové zóně na Starém náměstí. V závěru srpna se můžete těšit třeba na Piknik v Javorce či výtvarný happening Kobylinec. Rosa rodinné centrum si pro vás připravilo oblíbený Pohádkový les v okolí chaty U Floriána. Podrobný program najdete v kalendáři akcí od strany 11. Noviny dále přinášejí nabídkový katalog kurzů a zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Kamarád. Kromě sportovních úspěchů ještě obsahují pozvánku na Svinnský ISCAREX kros, poslední běh ze série závodů Pekelný kilometr nebo cyklo závody Hledá se vítěz. Přestože léto ještě nekončí, na zimní stadion se vrací led, hokejisté a nabídka bruslení pro veřejnost. 

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. srpna 2019 (včetně). 
Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 31. července 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. 
Volné výtisky Českotřebovských novin budou v srpnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně. 

Příjemné letní dny přeje 

Hana Sychrová, redaktorka Českotřebovských novin
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuální číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.7.2019 / 25.7.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém