Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: únor 2019

Ceskotrebovske_noviny_unor_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v lednu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V novinách najdete, co se ve městě událo od konce prosince do první poloviny ledna 2019. Přináší informace k ceně Třebovský Ámos, projektu WIFI4EU nebo plánům v oblasti dopravy v České Třebové. Nechybí v nich rozhovor, tentokrát s ředitelem gymnázia Josefem Menšíkem. Jsou plné pozvánek, např. na oslavy Hromnice v Křivolíku, na besedu Jiří Grygar... na malé scéně, na sportovní akci Zdejdovou stopou, Šibřinky, na plesy, na semináře v městském muzeu, dokumentární film Ekostory nebo koncerty v klubu Modrý Trpaslík. Můžete se také zapojit do Čtenářské výzvy 2019. O jarních prázdninách je pro děti připraven filmový festival Pohádková výhra a bruslení pro veřejnost se koná i dopoledne. Děkuji všem, kteří posílají příspěvky do novin a podporují tak informovanost veřejnosti.

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. února 2019!
Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 31. ledna 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz. Volné výtisky Českotřebovských novin budou v únoru do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.
Příjemné zimní dny přeje

Hana Sychrová, redaktorka Českotřebovských novin
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskenoviny.cz
    Aktuání číslo novin ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovských novin, podmínky a objednání inzerce v novinách... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 28.1.2019 / 28.1.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém