Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovské noviny: září 2019

Ceskotrebovske_noviny_zari_2019
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovských novinách. Více informací na www.ceskotrebovskenoviny.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v srpnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
Následující týdny čeká na řidiče dopravní omezení na průtahu městem (silnice I/14), ke kterým se od 4. září přidá ještě uzavírka ulice Litomyšlská. Aktuality jsou zveřejňovány na stránkách města www.ceska-trebova.cz. Na druhé straně novin si také můžete přečíst rozhovor s mediálním asistentem města. Pro děti končí prázdniny a začíná školní rok. Starší dospělí si mohou vybrat z nabídky Univerzity třetího věku ze strany 18 a 19, kterou zastřešuje DDM Kamarád. Pro rodiny s malými dětmi je na straně 10 nabídka rodinného centra Rosa, které otevírá 9. září. Přijměte pozvání na akce kulturního centra, městské knihovny či městského muzea, na Barevný den s odpady, Světový den první pomoci, Miniveletrh sociálních služeb, Podzimní radovánky v Semaníně, šachový turnaj O pohár Maxe Švabinského, první koncerty XV. ročníku Mezinárodního varhanního festivalu Zdeňka Pololáníka, Týden hokeje, přespolní běh po lyžařských tratích, vinobraní v Přívratu a České Třebové a vše další, co se bude v září konat. Kino Svět začíná promítat 2. září.

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceska-trebova.cz do 15. září 2019 (včetně).

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 30. srpna 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceska-trebova.cz.

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v srpnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Příjemné dny přeje

Hana Sychrová, redaktorka Českotřebovských novin
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 26.8.2019 / 26.8.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém