Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: březen 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_3_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovském zpravodaji. Více informací na www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v únoru bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Než přijde jaro, můžete si přečíst zprávy ze současnosti i několik vzpomínek na minulost. Na blízkou budoucnost se v jednom ze svých příspěvků zaměřilo městské muzeum, které na straně 12 představuje plánované rozšíření expozice velorexů. V březnu, měsíci čtenářů, jsou v městském zpravodaji tři rozhovory a plný kalendář akcí pozvánek. Zveme vás na předávání cen Ámos českotřebovským pedagogům, scénické čtení Jak se stát diktátorem, Šibřinky, Lední revue, Vynášení Moreny, různé přednášky, koncerty, výstavy i do divadla a kina! První rozhovor vás naladí na březnový koncert Kruhu přátel hudby, druhý vás seznámí s novinkami v Sociálních službách Česká Třebová a třetí rozhovor vám představí nejlepší sportovkyni okresu za rok 2019 Adélu Stránskou. Na straně 26 můžete vybírat z nabídky příměstských táborů DDM Kamarád. Informace k zápisům do MŠ a ZŠ a termíny konání jsou na straně 2. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. března (včetně). 

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 29. února 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou v březnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea), v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice.
Příjemné dny přeje 

Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.2.2020 / 25.2.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém