Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: červenec 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_07_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
 

 
 
Poslední pracovní dny v červnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Červencový zpravodaj vám přináší důležité, ale i zajímavé informace ze současnosti či historie města. Můžete zavzpomínat, jak to dříve vypadalo na Trávníku nebo se dozvědět, kam zmizela socha Neptuna. Nechybí nabídka 59. předplatného Kruhu přátel hudby, divadelního předplatného na podzim 2020 i aktuální nabídka příměstských táborů pro děti. Přijměte pozvání na letní akce nejen v parku Javorka. 
Po celý měsíc můžete s rodinou a přáteli navštívit pohádky, open air koncerty, večerní promítání či výstavy. Kalendář akcí najdete na svém obvyklém místě, začíná na straně 11. Letos se opět uskuteční také streetballový turnaj Memoriál Mistra Jana Husa – #24 pocta Kobemu Bryantovi. Sportovci jistě ocení i čerstvě otevřený Bike resort Peklák, který nabízí nové lesní stezky pro cyklisty. 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 
Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. července (včetně). Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. července 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 
Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 1. července. 

Příjemné letní dny vám přeje 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.6.2020 / 25.6.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém