Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: duben 2021

Ceskotrebovsky_zpravodaj_4_2021
Informační měsíčník města Česká Třebová
www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v březnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Dubnový zpravodaj obsahuje důležité informace k zápisům do 1. tříd základních škol, očkování proti koronaviru či investičním akcím města v roce 2021. Ostatní neméně významné zprávy si své čtenáře jistě také najdou, projděte si noviny od první do poslední strany, ať vám neunikne vyhlášení jarní fotosoutěže nebo možnost sledovat poprvé jednání Zastupitelstva města Česká Třebová on-line z pohodlí domova. Pokračuje seriál na téma varhany, za kterými se tentokrát vydáme do okolních obcí, a téma Renčínové v USA. Nechybí rozhovor s Denisem Dvořákem, motokrosovým jezdcem, a s českotřebovskými konzervatoristkami. Dům dětí a mládeže Kamarád nabízí vašim dětem pomoc s výukou či domácími úkoly. 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. dubna. 

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 30. března 2021. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 1. dubna. 

Přeji vám příjemné jarní dny 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.3.2021 / 25.3.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém