Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: květen 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_05_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
 

 
 
Poslední pracovní dny v dubnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Květnový zpravodaj vám přináší stručné výsledky studie parkování v České Třebové (její celé znění najdete na webu města) i rozvolňování mimořádných opatření v souvislosti s šířením koronoviru. Platnost opatření si ověřte např. na stránce https://www.vlada.cz/ 
Na stránkách zpravodaje se dále dozvíte, kdo z pedagogů letos získal cenu Českotřebovský Ámos, jejíž slavnostní předávání bylo zrušeno, jak se s uzavřením škol vyrovnávají žáci a studentka maturitního ročníku. 
A pozor, změna termínu oslav VOŠ a SŠ technická Česká Třebová na 25.–26. září 2020 (ve zpravodaji je uvedeno ještě původní plánované datum oslav). 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. května (včetně). 
Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 4. května 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 4. května. 

Klidné dny a pevné zdraví vám přeje 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 24.4.2020 / 24.4.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém