Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: květen 2021

Ceskotrebovsky_zpravodaj_5_2021
Informační měsíčník města Česká Třebová
www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v dubnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Květnový zpravodaj přináší zprávu k záměru privatizace bytového fondu v čp. 1979–83 (Jezevčík), ke zřízení očkovacího centra, šetření v souvislosti s kácením v parku u krematoria a vyhlášení výsledků ankety Českotřebovský Ámos. Místní podnikatelé a živnostníci, zbystřete, vám je určena možnost inzerce zdarma ve zpravodaji, podrobnosti naleznete na straně 6. Městská knihovna je opět otevřena pro příchozí čtenáře. Kulturní centrum připravuje nový pořad Z centra (prvním hostem bude Jan Čenský), on-line přenosy koncertů z velkého sálu a poprvé se touto formou uskuteční také tradiční předávání cen města Kohout. Program je na straně 15. Městské muzeum tvoří podcasty, které si můžete poslechnout. Pokračuje jarní fotografická soutěž města, nestyďte se zapojit! 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla zpravodaje se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. května. 

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 30. dubna 2021. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 3. května. 

Přeji vám příjemné jarní dny 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 26.4.2021 / 26.4.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém