Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: leden 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_1_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovském zpravodaji. Více informací na www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v prosinci bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Lednový zpravodaj vám přináší informace k přestavbě železničního uzlu, nové ceny vodného a stočného, nabídku divadelního předplatného na jaro 2020, pozvánku na Krasobruslařský supervíkend, obvyklou porci informací, příjemného čtení a fotografií. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. ledna (včetně).

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 2. ledna 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz.

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou v lednu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea), v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice.

Přeji vám krásný rok 2020.

Hana Sychrová
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 27.12.2019 / 27.12.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém