Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: listopad 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_listopad_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
 

 
 
Poslední pracovní dny v říjnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
V  době tisku tohoto čísla platí v  celé republice nouzový stav do  3. listopadu. Obsah novin byl tvořen s optimistickým výhledem a nadějí, že se poté budou moci uskutečnit alespoň nějaké akce pro veřejnost, že se možná znovu otevřou sportoviště… Přesto chybí klasický kalendář akcí, informace hledejte u jednotlivých organizací. První adventní neděle letos připadá na 29. listopadu, kdy by se dle tradice měl rozsvítit vánoční strom na Starém náměstí. Vzhledem k  situaci se bude akce konat pravděpodobně bez slavnostního projevu, kulturního programu a s vyloučením veřejnosti. Mezi obvyklými zprávami nechybí historie vzniku hned několika obrazů, výsledky voleb do  krajského zastupitelstva a rozhovor s hejtmanem Pardubického kraje či ohlédnutí za oslavami VOŠ a SŠT Česká Třebová. 
PS: Na  sociální síti Facebook vznikla 4. dubna 2020 skupina ČESKÁ TŘEBOVÁ ve fotografii, ve  které se objevují současné i  historické snímky zachycující naše město. Jste členem skupiny a sledujete nové příspěvky? 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 
Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. listopadu (včetně). 
Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. listopadu 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 
Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 2. listopadu. 

Příjemný podzim a pevné zdraví vám přeje 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 26.10.2020 / 26.10.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém