Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: prosinec 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_12_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v listopadu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.
Toto vydání vám přináší informace k plánovaným změnám u parkování automobilů ve městě, článek o činnosti ZUŠ, která letos oslavila 75. narozeniny, vzpomínky na Jabkancovou pouť a na někdejšího starostu města – Františka Rybičku. Pokud se nechcete ohlížet až tak daleko do minulosti, vraťte se do uplynulých měsíců, protože poprvé můžete vy sami nominovat osobnost nebo celý kolektiv na Cenu města Kohout za rok 2020. Víte o někom, kdo si tuto cenu zaslouží? Napište na odbor školství, kultury a tělovýchovy Městského úřadu Česká Třebová nejpozději do 31. ledna 2021. Vzhledem k situaci nebude vyhlášeno divadelní předplatné na jaro 2021, místo něj se uskuteční odložená představení z letošního roku. Náhradní termíny naleznete na straně 12. 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. prosince. 
Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. prosince 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 2. prosince. 

Přeji vám klidný závěr roku a příjemné vánoční svátky. 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.11.2020 / 25.11.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém