Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: říjen 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_10_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
 

 
 
Poslední pracovní dny v září bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Volby do Zastupitelstva Pardubického kraje se uskuteční 2. a 3. října 2020. Na druhé straně říjnového zpravodaje najdete podmínky a zvláštní způsoby hlasování. Podzimní prázdniny pro školní děti jsou naplánovány na čtvrtek 29. října a pátek 30. října 2020. Nechybí obvyklé články ze současného dění ve městě i jeho historie. V rozhovoru o (ne)oslavách Divadelního souboru Hýbl jsem mluvila se začínajícím režisérem Adamem Pávkem a druhý rozhovor je pozvánkou na říjnový koncert Kruhu přátel hudby. Kalendář je plný akcí, které organizace plánují několik měsíců dopředu a některé přeložily z jarních měsíců, kdy se nemohly uskutečnit. Jejich konání si prosím ověřte u pořadatele. V důsledku voleb a státního svátku 28. září může roznos zpravodaje probíhat i 1. října. 

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 
Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. října (včetně). 

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 2. října 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 2. října.
 
Příjemný podzim a pevné zdraví vám přeje 
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.9.2020 / 25.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém