Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: únor 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_unor_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
Možnost inzerce v Českotřebovském zpravodaji. Více informací na www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
 

 
 
Poslední pracovní dny v lednu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Únorový měsíčník města obsahuje příspěvky z radnice, zprávu Městské policie za rok 2019, dále několik poznámek k odpadovému hospodářství v České Třebové či přehled financí investovaných do obnovy kulturních památek. První rozhovor je věnován Základní škole Na rovině. Ten druhý vám představí Duo Bohémo před únorovým koncertem Kruhu přátel hudby. Na straně 18 najdete přehled plánovaných výstav městského muzea pro rok 2020. Od 10. do 16. února mají děti jarní prázdniny. DDM Kamarád a kulturní centrum si pro ně připravilo filmový festival Pohádková výhra. Kromě toho bude prodloužena provozní doba krytého plaveckého bazénu a zimní stadion nabídne bruslení pro veřejnost také dopoledne. Opět je tady únor, který má 29 dní. Nepromarněte je a přijměte pozvání na plesy, kulturní i sportovní akce. První sobotu a neděli se koná Krasobruslařský supervíkend, další události najdete v kalendáři akcí od strany 13.

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. února (včetně).

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 31. ledna 2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz.

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou v únoru do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea), v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice.

Příjemné zimní dny přeje
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • https://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz/
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 28.1.2020 / 28.1.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém