Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Českotřebovský zpravodaj: září 2020

Ceskotrebovsky_zpravodaj_09_2020
Informační měsíčník města Česká Třebová
 

 
 
Poslední pracovní dny v srpnu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB. 
Za dveřmi je konec léta a začátek školního roku pro děti, ale i pro seniory, kteří využijí nabídku DDM Kamarád a zapíší se na Univerzitu třetího věku (strana 24 a 25). Čeká nás šestnáctý ročník mezinárodního varhanního festivalu, jenž je věnován patronovi Zdeňku Pololáníkovi k jeho životnímu jubileu. Slavit se bude také 75. výročí založení místní „železniční” školy, a to 25. a 26. září. 
Kalendář je plný velkého množství dalších akcí, ale už v době přípravy zpravodaje se objevily zprávy, že budou opět zavedena opatření proti šíření koronaviru, sledujte proto veřejnoprávní média, stránky Ministerstva zdravotnictví ČR a jiné důvěryhodné zdroje, ať máte aktuální informace.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz do 14. září (včetně). 
Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. září  2020. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail redakce@ceskotrebovskyzpravodaj.cz. 

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice nejdříve 1. září. 

Příjemné (babí) léto a pevné zdraví vám přeje
Hana Sychrová, redaktorka
 

Odkazy

  • http://www.ceskotrebovskyzpravodaj.cz
    Aktuální číslo zpravodaje ke stažení, archiv všech předchozích čísel, pravidla vydávání Českotřebovského zpravodaje, podmínky a objednávka inzerce ve zpravodaji... vše na jednom místě.
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Sychrová
Vytvořeno / změněno: 25.8.2020 / 25.8.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém