Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Ocenění města KOHOUT 2013 a mimořádná ocenění starosty města předána

V pátek 18. dubna 2014 předalo na slavnostním večeru v Kulturním centru v České Třebové vedení města čtyři ocenění KOHOUT 2013 osobnostem a týmu roku 2013 a dvě mimořádná ocenění starosty města.
 

 
 

Slavnostnímu aktu byli přítomni zástupci družební obce Horní Lhota  - starosta obce Ing. Jaroslav Berger a místostarosta obce Horní Lhota pan Jaromír Vavrečka se svými manželkami.

 

Z oblasti sportu byl oceněn pan Jaroslav Fiurášek, a to za celoživotní sportovní činnost. Dále bylo oceněno družstvo volejbalistů mladších žáků TJ SOKOL II, a to za vynikající sportovní úspěchy v roce 2013.

 

Z oblasti kultury byl oceněním KOHOUT 2013 odměněn pan RNDr. Pavel Kovář, CSc., jmenovitě pak za knihy „Radost z chůze“ a „Každou nohou v jiné době“. Pan Martin Šebela získal toto ocenění za knihu „Z historie Bezděkova a okolí II“.

 

Mimořádného ocenění starosty města se dostalo panu Františku Kajetánu Zedínkovi, a to za jeho obdivuhodnou celoživotní tvorbu v oblasti hudby, u příležitosti jeho významného životního jubilea. Tímto oceněním byl vyznamenán také student gymnázia Radovan Švarc, který úspěšně reprezentoval českotřebovské gymnázium v matematických soutěžích.

 

Ceny KOHOUT 2013 a keramické obrazy  vytvořil jako již tradičně českotřebovský výtvarný umělec Ladislav Šich. 

 

Slavnostní večer moderoval oblíbený herec Jan Čenský a odměnou nejen vyznamenaným, ale i všem přítomným  byl koncert Ondřeje Havelky a skupiny Melody Makers.

 

 

Ludmila Rašnerová

sekretariát starosty města

 
Zodpovídá: Ludmila Rašnerová
Vytvořeno / změněno: 25.4.2014 / 25.4.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém