Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Dnes dopoledne byla slavnostně otevřena kontejnerová přístavba MŠ U Koupaliště

00
Ačkoliv děti do nových prostorů dochází již od začátku měsíce, byla dnes po půl roce a několik málo dnech od předání staveniště za přítomnosti zástupců vedení města, městského úřadu, dodavatelů stavby a dalších zainteresovaných osob slavnostně otevřena nová třída Soviček, která se nachází v kontejnerové přístavbě MŠ U Koupaliště.
 

 
 
Po přestřižení pásky před novostavbou stojící na místě bývalého bazénku se přítomní odebrali do jejích útrob. Při prohlídce prostorů šatničky, třídy a sociálního zařízení, která probíhala s výkladem paní ředitelky Ireny Brůnové, se všichni jednoznačně shodli na tom, že přístavba skládající se z devíti kontejnerů na ně působí dojmem, jako by se jednalo o běžnou novostavbu.

Výstavba kontejnerové přístavby, která byla rozdělena na dvě investiční akce, vyšla městský rozpočet celkem na 10 800 000 Kč (Kontejnerová stavba: 7 300 000 Kč, základová deska: 3 500 000). Dodávka základové desky obsahovala demolici stávajících objektů bazénku, zídky a zpevněné plochy. Dále cena zahrnovala také přípravu podkladu pod železobetonovou desku tak, aby odpovídala statickému posudku a hydrogeologickému posouzení podloží. Zavedeny byly také přípojky vody, kanalizace a plynu. Dodávka kontejnerů obsahovala výrobu a montáž kontejnerů na základovou desku. Do prostor byla následně instalována vzduchotechnika, zabezpečovací zařízení (přístupový systém a požární hlásiče) samostatná dodávka a vnitřní vybavení dle požadavků MŠ.

01

02

03

04

05

06

07

08
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 11.11.2021 / 11.11.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém