Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Dny kogúta 2011 v Olawě

 

 
 

Jako každoročně, i letos se zástupci našeho města, pan místostarosta  Dobromil Keprt a paní tajemnice Ing. Věra Pirklová,  zúčastnili  tradiční akce „Dni kogúta“ v polském družebním městě Oława.

 

Akce se letos zúčastnily i cvičenky T.J. SOKOL, v čele se starostkou Růženou Dobrouckou.

Sokolky navázaly loni užší spolupráci s  paní Elzbietou Wojdyłou, soukromou podnikatelkou v oblasti wellness pro ženy, která byla společně se skupinou žen z Oławy v České Třebové. Českotřebovské cvičenky v Oławě kromě vlastního pódiového představení absolvovaly turistický pochod a cvičení v tělocvičně wellness centra´a ve fit-centru.

 

Oława připravila pro všechny hosty bohatý program, na pódiu se střídaly kapely různého zaměření a v blízkém parku probíhaly rytířské turnaje v dobových kostýmech, turnaj v lukostřelbě a pod. Děti si přišly na své při různých atrakcích a hrách.

 

V rámci této návštěvy proběhlo i pracovní setkání, kde byla domluvena účast žáků Fotbalového klubu Česká Třebová na zářijovém turnaji a prezentace našeho města v Oławě v roce 2012.

 

Dnů kogúta 2011 se zúčastnili i zástupci dalších oławských partnerských měst, a to německého Obersbachu a italského Priolo Gargallo (Sicílie). 

 

Ludmila Rašnerová

sekretariát starosty města

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ludmila Rašnerová
Vytvořeno / změněno: 14.6.2011 / 14.6.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém