Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení závad přes mobilní telefon - řešte problémy online

Hlašeni závad
Už se vám někdy stalo, že jste šli městem a všimli si nesvítící lampy, vyvrácené značky nebo nepořádku? Nenechávejte si závadu pouze pro sebe. Můžete o ní informovat městský úřad ihned přímo z místa, kde jste se se závadou setkali. Nyní máte možnost využít novou mobilní aplikaci Marushka Photo určenou pro hlášení závad na majetku města.
 

 
 
Ilustrační foto

Postup hlášení není složitý. Stačí si do svého chytrého mobilního telefonu stáhnout zdarma aplikaci s názvem Marushka Photo, kterou vytvořila firma Geovap. Pomocí aplikace se mohou oznámit závady technického charakteru, například objevení černé skládky, vyvrácenou značku, závadu na chodnících, nefunkční veřejné osvětlení, nebezpečný strom, rozbitou lavičku, výtluky na městských ulicích, poničenou zeleň a jiné závady vyskytujících se na majetku města. Závada se začlení do kategoriea společně s fotografií, GPS pozicí a textovou poznámkou se odešle odpovědným pracovníkům na městský úřad. Pro každou kategorii je určen specialista, který posoudí závadu a zajistí způsob jejího řešení. Ve veřejné interaktivní mapě je nahlášená závada zobrazena příslušným bodovým symbolem. Občan pak může kliknutím na tento symbol sledovat průběh řešení. Aplikace nemá sloužit k ohlášení závad ohrožujících zdraví, dodržování pořádku, špatné parkování, v případě havárií a dalších událostí vyžadující okamžitý zásah.

Závady, které jsou objeveny dříve, je město schopno řešit rychleji a efektivněji s vynaložením mnohem menších finančních prostředků, než když se z malé závady stane velký problém. Proto děkujeme všem občanům, kteří nám je pomocí této aplikace pomohou odhalovat, a tím významně přispět k udržování a zvelebení našeho města.Návod na aplikaci Marushka Photo                                            Veřejná mapa nahlášených závad Odkaz na návod Odkaz na mapu
 
Zodpovídá: Mgr. Adéla Skipalová
Vytvořeno / změněno: 26.2.2018 / 26.2.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém