Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Informace k opatřením proti šíření koronaviru COVID-19

 
 
 
 

Odkazy


 

Zobrazeno je 25 z celkem 67 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
8.4.2020Textilní šité roušky jsou od zítřka přístupné pro všechny občany
Vážení občané, vzhledem k tomu, že se nám v posledních dnech podařilo textilní šitou rouškou vybavit všechny naše občany nad 65 let a držitele průkazu osoby se zdravotním postižením, kteří projevili zájem, jsme nyní schopni poskytnout roušku zdarma i pro širokou veřejnost. Výdej bude probíhat každý pracovní den mezi 8 a 10 hod. prostřednictvím odboru sociálních věcí a zdravotnictví, Habrmanova 1642 (bývalá kotelna Tezy).
Jiří Holý
6.4.2020Pondělní porada krizového štábu
Vstup do pátého týdne, ve kterém jsou v platnosti mimořádná opatření, se nesl ve znamení diskusí nad případným uvolňováním režimu.
Jiří Holý
6.4.2020Jak nakládat s odpadem v době koronavirové pandemie [PNG, 323 kB]Jiří Holý
5.4.2020Distribuce ochranných pomůcek pro zdravotníky je na příští týden opět připravena
V rámci snahy o zefektivnění dodávek ochranných prostředků z centrálního skladu v Chrudimi směrem k praktickým lékařům, ale také poskytovatelům sociálních služeb či školským zařízením v Pardubickém kraji byl vytvořen elektronický evidenční a objednávkový systém. Distribuce prostřednictvím obce s rozšířenou působností se již nebude vztahovat na lékárníky a zubaře. Jejich zásobení přebírají příslušné komory.
Jiří Holý
4.4.2020Aktuální vyjádření starostky města - 4. duben
Vážení spoluobčané, je tu další víkend, tedy také čas na rekapitulaci uplynulého týdne. Nové aktuální informace zveřejňujeme průběžně, přesto si dovolím některé připomenout.
Jiří Holý
3.4.2020V tomto týdnu započala průběžná dezinfikace městského mobiliáře
Vzhledem k aktuální situaci začala z pověření města Česká Třebová dezifikace laviček a kontejnerových stání v režii společnosti Eko Bi.
Jiří Holý
2.4.2020Kraj spouští objednávkový systém pro praktické lékaře. Lékárníci a zubaři budou zásobeni svými komorami
V rámci snahy o zefektivnění dodávek ochranných prostředků z centrálního skladu v Chrudimi směrem k praktickým lékařům, ale také poskytovatelům sociálních služeb či školským zařízením v regionu byl vytvořen elektronický evidenční a objednávkový systém. Díky němu získá kraj nejen upřesněné počty lékařů včetně aktualizovaných kontaktů, ale bude možné také lépe plánovat distribuci. Ta se nově nebude vztahovat na lékárníky a zubaře. Jejich zásobení přebírají příslušné komory.
Jiří Holý
2.4.2020Informace k placenému parkování ve městě
Na základě usnesení vlády ČR po dobu trvání nouzového stavu se pozastavuje platnost nařízení, kterým obec vymezuje oblasti obce, ve kterých lze místní komunikace nebo jejich určené úseky užít za cenu sjednanou v souladu s cenovými předpisy." Zjednodušeně řečeno se jedná o placené parkování - státní na pozemních komunikacích.
Jiří Holý
1.4.2020Aktuální vyjádření starostky města - 1. duben
Vážení spoluobčané, ačkoliv jsme dnes ve svých kalendářích obrátili list a je 1.dubna, následující informace nejsou aprílovým žertem.
Jiří Holý
31.3.2020Služby Audiohelp z.s. budou v měsíci dubnu omezeny
Poradna nebude vyjíždět na terénní místa Letohrad, Žamberk, Vysoké Mýto, Lanškroun, Králíky, Červená Voda, Česká Třebová. V Ústí nad Orlicí je potřeba se předem objednat na konzultaci.
Jiří Holý
31.3.2020Aktuální možnosti výplaty důchodůJiří Holý
30.3.2020Aktuální vyjádření starostky města - 30. březen
Vážení občané, nový pracovní týden jsme zahájili pravidelnou poradou členů krizového štábu a také dobrou zprávou. O víkendu do našeho města opět dorazila dodávka dezinfekce, ochranných roušek a respirátorů FFP2.
Jiří Holý
30.3.2020Nákupy domů ve středu 1. 4. mimořádně neproběhnou
Vážení občané, dovolujeme si Vás upozornit, že ve středu 1. dubna, nebude z technických důvodů v provozu služba Nákup domů.
Jiří Holý
27.3.2020Aktuální vyjádření starostky města - 27. březen
Vážení spoluobčané, dovolte mi opět krátce zrekapitulovat uplynulý pracovní týden. Na pravidelných ranních poradách krizového štábu jsme se zabývali aktuální situací v našem městě, novými mimořádnými opatřeními vlády a přerozdělováním ochranných prostředků.
Jiří Holý
27.3.2020Jaké zásady dodržovat, když zazvoní dobrovolník [PDF, 165 kB]Jiří Holý
27.3.2020Pardubický kraj rozšířil síť škol pro všechny profese
Opatřením hejtmana Martina Netolického bylo v kraji minulý týden vytvořeno 32 škol a školských zařízení určených pro péči o děti, jejichž rodiče pracují ve zdravotnictví či složkách integrovaného záchranného systému. Nyní se výčet profesí rozšiřuje také pro ostatní dle potřeb rodičů bez ohledu na to, zda jsou děti žáky dané školy.
Jiří Holý
26.3.2020Aktuální situace ve výskytu Covid19 v Pardubickém krajiJiří Holý
26.3.2020Jak mluvit s dětmi o koronaviru?Ing. Jiří Mareš
25.3.2020Informace k veřejné dopravě v době nouzového stavu [PDF, 298 kB]
V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným Vládou ČR dne 12. 3. 2020 informuji, že dojde k redukci veřejné drážní a linkové dopravy zajišťované Pardubickým krajem.
Jiří Holý
25.3.2020Aktuální seznam podniků zajištujících komerční rozvozJiří Holý
25.3.2020Aktuální seznam telefonních čísel zřízených za účelem pomoci občanům
Tento seznam zachycuje všechna telefonní čísla zřízená pro pomoc občanům v současné situaci, kdy jsou v České republice platná omezení spojená s šířením koronaviru způsobujícího nemoc COVID-19.
Jiří Holý
25.3.2020Roušky domů nyní lze objednávat také na tel.: 465 500 233
Vzhledem k vytížení telefonní linky 465 500 232, která byla zřízena za účelem objednávky dovozu roušky pro seniory nad 65 let věku a držitele průkazu osoby se zdravotním postižením, byla zřízena alternativní linka na čísle 465 500 233, která bude v provozu také každý pracovní den od 8:00 do 11:00.
Jiří Holý
23.3.2020Aktuální vyjádření starostky města - 23. březen
Vážení spoluobčané, události se dějí v rychlém časovém sledu, proto považuji za důležité Vás informovat o aktuálním dění.
Jiří Holý
23.3.2020Doporučení pro nakládání s použitými osobními ochrannými pomůckami [PDF, 105 kB]
Státní zdravotní ústav vydal doporučení pro nakládání s použitými ochrannými pomůckami v době koronavirové pandemie.
Jiří Holý
23.3.2020Stanovisko Ministerstva vnitra k posuzování prokazování totožnosti občanským průkazem, cestovním pasem a řidičským průkazem v době nouzového stavu [PDF, 78 kB]
Vážení spoluobčané, dáváme Vám na vědomí stanovisko Ministerstva vnitra ČR k posuzování prokazování totožnosti občanským průkazem, cestovním pasem a řidičským průkazem v době nouzového stavu.
Jiří Holý

Zobrazeno je 25 z celkem 67 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty města a MěÚ > Odbory MěÚ > Kancelář tajemníka > Oddělení vnitřní správy > Krizové řízení > Informace k opatřením proti šíření koronaviru COVID-19

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém