Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Informace k opatřením proti šíření koronaviru COVID-19

 
 
 
 

Odkazy


 

Zobrazeno je 17 z celkem 67 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
16.3.2020Mimořádná opatření Pohřební služby Česká Třebová
Vážení spoluobčané, v souvislosti s vyhlášenými opatřeními vlády ČR, Vás žádáme, abyste respektovali všechna omezení a byli tak zodpovědní ke svému okolí, k sobě i ke svým blízkým. Jedině tak lze předcházet případnému přenosu onemocnění COVID-19 i v našem městě.
Jiří Holý
16.3.2020Omezení provozu Občanské poradny Ústí nad Orlicí
Občanská poradna Ústí nad Orlicí a její kontaktní místa budou poskytovat poradenství pouze e-mailem na adrese poradna@ou.hk.caritas.cz a telefonicky na tel. 734 281 415 a 731 402 324.
Jiří Holý
15.3.2020Mimořádné přebírání daňových přiznání k daním z příjmů fyzických osob na Městském úřadě v České Třebové je zrušeno
Finanční správa České republiky s ohledem na aktuální situaci v souvislosti s epidemií COVID-19 ruší své výjezdy do obcí, včetně toho dne 16. 3. 2020, který měl proběhnou na MěÚ v České Třebové.
Jiří Holý
15.3.2020Prohlášení starostky města k aktuální situaci
Vážení spoluobčané, v souvislosti s vyhlášenými opatřeními vlády si dovoluji na Vás apelovat, abyste respektovali všechna omezující opatření, nepodceňovali dodržování základních hygienických pravidel a byli zodpovědní ke svému okolí, k sobě i ke svým blízkým. Jedině tak lze předcházet případnému přenosu onemocnění COVID-19 i v našem městě.
Jiří Holý
14.3.2020Doporučení pro návštěvy obyvatel domu s pečovatelskou službou
Vážení návštěvníci, snažíme se chránit obyvatele DPS před onemocněním COVID-19 způsobené koronavirem, proto Vás žádáme o součinnost a pomoc při jejich ochraně. Prosím, respektujte níže uvedená doporučení:
Jiří Holý
13.3.2020Mimořádné opatření ve Službě senior doprava ČČK v návaznosti na situaci okolo koronaviru (COVID-19) [PDF, 131 kB]
Jiří Holý
13.3.2020Od soboty 14. března 2020 bude uzavřené Turistické informační centrum
Na základě mimořádného opatření Vlády České republiky bude od soboty 14. března uzavřeno Turistické informační centrum ve výstavní budově Městské muzea Česká Třebová.
Jiří Holý
13.3.2020Omezení provozu Pošty Partner
Vzhledem k mimořádným opatřením vlády bylo nutné přistoupit k omezení provozu Pošty Partner v České Třebové, Chmelnice 129.
Jiří Holý
13.3.2020Aktuální seznam omezení provozu organizací města Česká Třebová
Tento seznam zachycuje všechna omezení vyplývající z opatření proti šíření nákazy COVID- 19. Seznam je průběžně aktualizován. Všechna opatření jsou platná na dobu neurčitou do jejich odvolání.
Jiří Holý
13.3.2020Koordinační setkání vedení města a jeho organizací dne 13. března 2020
Dnes dopoledne proběhla koordinační schůzka zástupců vedení města, jeho příspěvkových organizací, vybraných útvarů MěÚ, městské policie, jednotky sboru dobrovolných hasičů a městských společností. Na programu jednání byla opatření spojená s výskytem koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19 v České republice.
Jiří Holý
12.3.2020Úprava provozu v organizacích zřizovaných městem od 13. března 2020
Na základě opatření, která vyplývají z vládou České republiky vyhlášeného nouzového stavu, město Česká Třebová informuje občany o dalších úpravách provozu v jím zřizovaných organizacích, které jsou v platnosti od 6. hodiny 13. března 2020 na dobu neurčitou.
Jiří Holý
11.3.2020Od pátku začne v krajské autobusové dopravě platit prázdninový režim
V souvislosti s šířením koronaviru v České republice a uzavřením základních, středních a vyšších odborných škol začínají některé kraje a dopravní podniky měst a obcí přecházet na prázdninový režim. Stejný systém nyní připravuje primárně v rámci autobusové dopravy také Pardubický kraj.
Jiří Holý
10.3.2020Pardubický kraj reaguje na nařízení vlády a řeší distribuci ochranných pomůcek k praktickým lékařům či do nemocnic
Bezpečnostní rada Pardubického kraje pod vedením hejtmana Martina Netolického v úterý odpoledne projednávala aktuální situaci týkající se výskytu nákazy koronaviru v České republice a další postup ve vazbě na mimořádná opatření vydaná dnes po jednání Bezpečnostní rady státu.
Jiří Holý
10.3.2020Postup rodičů (zaměstnanců) při zajišťování hlídání dětí z důvodu uzavření škol
Níže uvádíme podrobnější informace k možnému využití institutů ošetřovného, dočasného výkonu práce mimo pracoviště, vhodného přesunu směn či čerpání dovolené k zajištění hlídání dětí.
Mgr. Karel Honl
10.3.2020Úprava provozu v organizacích zřizovaných městem od 10. března 2020
Na základě Mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky, vydaných dne 10.03.2020, město Česká Třebová upravuje provoz v jím zřizovaných organizacích na dobu neurčitou následovně:
Jiří Holý
5.3.2020Nemocnice Pardubického kraje vyhlašuje zákaz návštěv. Důvodem je COVID-19
Na všech odděleních léčebné péče ve všech zařízeních Nemocnice Pardubického kraje je s okamžitou platností vyhlášen zákaz návštěv. Důvodem k tomuto preventivnímu opatření je nepříznivá situace v šíření nákazy COVID-19 v Evropě, zejména v Itálii, a výskyt onemocnění v České republice. Zákaz návštěv se týká všech pracovišť Nemocnice Pardubického kraje, tzn. Pardubické, Chrudimské, Orlickoústecké, Litomyšlské a Svitavské nemocnice.
Jiří Holý
9.3.2020Zákaz návštěv v pobytových zařízeních příspěvkové organizace Sociální služby Česká Třebová
S účinností od úterý 10. března 2020 vyhlašuji v pobytových zařízeních příspěvkové organizace Sociální služby Česká Třebová zákaz návštěv a vstupu cizích osob, a to s ohledem na výsledky jednání Bezpečnostní rady státu, doporučení místně příslušné hygienické stanice a zejména na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví účinného od 10. 3. 2020. Zákaz návštěv platí do odvolání.
Jiří Holý

Zobrazeno je 17 z celkem 67 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty města a MěÚ > Odbory MěÚ > Kancelář tajemníka > Oddělení vnitřní správy > Krizové řízení > Informace k opatřením proti šíření koronaviru COVID-19

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém