Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Informace k prodeji permanentek na zápasy HC Kohouti

Nový ročník krajské hokejové ligy odstartuje v neděli 27. září, kdy českotřebovští Kohouti přivítají na svém ledě Světlou nad Sázavou.
 

 
 

Výhodné permanentky

Všechny fanoušky našeho klubu upozorňujeme, že od úterý 15. do středy 30. září si mohou zakoupit permanentní vstupenky v českotřebovském Městském muzeu v Klácelově ulici. Další možnost k zakoupení je při úterních a pátečních trénincích (18.15–19.30 hodin), u organizační manažerky klubu Ilony Smolové (tel. 736 665 469).

„Permanentka na celou sezonu je výhodná.  Fanoušky, kteří jejím zakoupením mohou nejjednodušším způsobem pomoci svému klubu, ujišťuji, že ušetří. Rozdíl mezi cenou permanentní vstupenky a vstupným za jednotlivé zápasy bude v kontextu celé sezony v řádech několika stokorun.“, říká manažer klubu Vladimír Vaněk.

Permanentky platí pro celou sezonu, včetně play off. Cena je 900 Kč.

Permanentky na místo

Všechny fanoušky Kohoutů upozorňujeme, že v omezeném množství jsou k dispozici permanentní vstupenky na místo, a to s platností na celou hokejovou sezonu (včetně play off). 

Rezervace a platba: výhradně u vedoucího zimního stadionu Davida Píši (tel. 731 449 814), a to do úterý 22. září. Cena permanentky na místo je 1 500 Kč.

 
Zodpovídá: Ing. Jiří Mareš
Vytvořeno / změněno: 14.9.2020 / 14.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém