Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Organizace, služby > Volný čas > Kynologie Javorka

 

Kynologie Javorka

 

 
 

Základní kynologická organizace č. 648 Česká Třebová – Javorka

 

Naše organizace pracuje v kvalitním prostředí na profisionální úrovni. Jako jedna z mála v naší republice nabízí pouze výcvikáře 1. stupně (s tituly Mistr ČR ve výkonu psů, Vícemistr Rakouska stopařů, Vícemistr světa stopařů FCI ve družstvech a nově i Vícemistr světa a 2. Vícemistr světa ve výkonu francouzských ovčáků, se zkušenostmi ze světových sportovních i chovatelských akcí), figuranta 1. stupně, rozhodčího 1. třídy pro zkoušky a závody ČR, rozhodčí a stewardy Obedience CZ a další výcvikáře se specializací.

 

Provádíme všechny druhy sportovního i služebního výcivku psů - Výuku štěňat, Všestrannost, Mezinárodní výcvik, Záchranářský výcvik, Stopařské a obranářské specializace, Agility, Obedinece, zájmový výcvik, přípravu na svody, výstavy a bonitace, atd.

 

Ojedinělou specialitou jsou krátkodobé intenzívní výcvikové kuzy zakončené oficiálními zkouškami z výkonu psů pro veřejnost. V našem areálu připravujeme nejenom psy pro mistrovské a mezinárodní soutěže, ale rovněž psy rodinné s bezproblémovým chováním ve společnosti. Máme rovněž specializaci pro převýchovu problémových či agresívních psů.

 

Především však pracujeme s mladými psovody – máme pověření Svazu pro přípravu Krajského reprezentačního družstva mládeže (tituly Mladý mistr ČR 2002, 2003, 2004 a 2007 – jednotlivci či družstva, Mladý mistr Rakouska, 2 tituly Nejlepšího trenéra mládeže ČR, členství v Komisi mládeže ČR – ČKS), pro nováčky pořádáme každoročně velmi ojedinělou formu Letního tábora pro děti a psy. Tyto akce proběhly i v celorepublikových médiích.

 

Kvalitu našeho výcviku dokazuje např. nejenom pravidelná a úspěšná účast všech našich členů na zkouškách a závodech, ale rovněž zájem majitelů psů z celé ČR o náš výcvik.

 

Naše organizace je také často pověřována konáním nejvyšších republikových akcí (již 3x nominační soutěž na Mistrovství světa a Mistrovství ČR, Mezinárodní mistrovství Německých ovčáků, od roku 2008 vícedenní nominační chovatelské akce – pro plemena Rotwajler a Flanderský bouvier, apod.)

 

Pokud Vás Váš pejsek příliš nerespektuje, nevíte si rady s jeho výchovou, nebo se zajímáte přímo o velmi různorodý kynologický sport, navštivte nás. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem vhodného plemene psa pro Vaši rodinu a Vaše možnosti, s jeho další výukou, se základními zooveterinárními i krmivářskými problémy, případně i s chovem psů. Pro nás není důležité plemeno, ale osobnost psa!

 
Zodpovídá: Admin
Vytvořeno / změněno: 14.1.2010 / 14.1.2010
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém