Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Město Česká Třebová se připravuje na provoz očkovacího místa

Dnešního dne proběhlo další jednání zástupců Pardubického kraje a starostů obcí s rozšířenou působností ve věci realizace očkování proti nemoci COVID-19 v Pardubickém kraji.
 

 
 
Po prvním očkovacím místu, které bude otevřeno příští týden v Pardubicích, budou začátkem února spuštěna očkovací místa v okresních městech Pardubického kraje a v případě dostupnosti dostatečného počtu vakcín a nutnosti dalšího navýšení očkovacích kapacit jsou připravována ke zprovoznění očkovací místa také v dalších obcích s rozšířenou působnosti v Pardubickém kraji, tedy rovněž v České Třebové. O případném otevření tohoto místa budeme občany informovat. 

Očkování v očkovacích místech bude realizováno v souladu se stanovenou prioritizací, tzn. začne se fází IA (očkování nejrizikovějších skupin obyvatelstva), poté bude následovat fáze IB (očkování prioritních skupin obyvatelstva) a fáze II (očkování dalších skupin obyvatelstva). Celorepublikové informace k očkování (např. Strategie očkování, registrace a rezervace termínů, bezplatná info linka, ...) jsou dostupné na tomto odkazu: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/
 
Zodpovídá: Ing. Jiří Mareš
Vytvořeno / změněno: 13.1.2021 / 13.1.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém