Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Město v tomto roce zrekonstruovalo čtyři své byty na ulici Ústecká

Celkem čtyři byty v majetku města, které se nachází v prvním patře budovy na adrese Ústecká 205 (nad pobočkou České pošty), procházely rekonstrukcí od letošního jara.
 

 
 
Původně se jednalo o pět bytů, ze kterých ovšem jeden nevyhovoval současným požadavkům pro bydlení. Celé patro tak muselo projít změnou dispozic. Výsledkem rekonstrukce jsou čtyři byty o rozměrech 43,19 m², 61, 3 m², 76,24 m² a 87,81 m². Nejmenší z bytů obsahuje ložnici, obývací pokoj, kuchyni s jídelnou, koupelnu s WC a předsíň. Největší z bytů pak může svým budoucím pronajímatelům nabídnout dva pokoje, obývací pokoj, kuchyni, koupelnu, oddělené WC, prostornou halu a předsíň. 

Celková cena za prací, které se nevyhnuly ani společným prostorům budovy, činní 4 700 000 Kč. Investiční akce, kterou prováděla městská společnost TEZA, byla kompletně hrazena z rozpočtu města. Již v průběhu roku 2021 lze očekávat příchod nových obyvatel do nově zrekonstruovaných domácností. Přidělení bytů nájemníkům bude probíhat podle pravidel, která budou v dostatečném předstihu dány veřejnosti na vědomí.

01

02

03

03

05

06
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 22.12.2020 / 22.12.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém