Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Oznámení - celoplošná deratizace v roce 2011

Oznamujeme všem vlastníkům, nájemcům, uživatelům objektů a pozemků, že ve dnech 01.08.–31.08.2011 proběhne v České Třebové celoplošná deratizace, jejímž cílem je redukce stavu obtížných hlodavců.
 

 
 

V termínu od 01.11. do 10.12.2011 bude pak probíhat 2. etapa zaměřená zejména na venkovní plochy. Deratizaci bude provádět na základě smluvního vztahu firma SERVIS 3xD spol. s r.o., která provádí deratizaci v objektech v majetku města včetně veškerých ploch města, dále u samostatných organizací a družstev, které se mohou s firmou dohodnout na jednotném postupu v rámci udělené prodloužené záruky na deratizaci.

 

Provedení deratizace je nutné z důvodu prevence proti přenosným nemocem, a to pomocí ochranných opatření k hubení epidemiologicky významných nebo škodlivých myšovitých hlodavců.

 

Žádáme tímto, aby se v uvedeném termínu k této akci připojily i společnosti a podniky umístěné v České Třebové, stejně jako jednotlivá bytová družstva se svými domy. Aby deratizace byla co nejúčinnější, je nutné, aby byla všemi subjekty provedena v jednotném termínu.

 

Děkujeme za pochopení.

Ing. Ivana Vrbická, odbor životního prostředí MěÚ Česká Třebová

 
Zodpovídá: Ing. Ivana Vrbická
Vytvořeno / změněno: 19.7.2011 / 19.7.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém