Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Plánované aktivity MAS Orlicko v létě 2021

Vážení čtenáři. Rádi bychom vás seznámili s plánovanými aktivitami, které se v létě 2021 uskuteční s podporou MAS ORLICKO, z.s.
 

 
 
LETNÍ SETKÁNÍ S ROBOTIKOU 
se uskuteční v pracovní dny od 1. do 9. července na Gymnáziu Žamberk a je určeno pro děti do 15 let. Vzhledem k tomu, že je tato akce realizována v rámci projektu MAP II, je pro přihlášené účastníky ZDARMA. 

PRÁZDNINOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 
Setkání s technikou a přírodními vědami je plánován na 12. až 16. července na Střední škole umělecko-průmyslové v Ústí nad Orlicí a je určen pro děti od 10 do 15 let. Náklady tábora jsou hrazeny z projektu MAP II. Účastníci tábora hradí pouze stravné ve výši 450 Kč. 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 
Robotika a elektrotechnika se uskuteční 16. až 20. srpna na VOŠ a SŠT Česká Třebová a je určen pro děti do 15 let. Tábor bude taktéž realizován v rámci projektu MAP II a je pro přihlášené děti ZDARMA. 

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 
se uskuteční ve dvou turnusech, 12. až 16. července a 9. až 13. srpna v Tenisovém klubu Česká Třebová, a je určen pro děti od 6 do 15 let. Tábory jsou financovány z prostředků Operačního programu Zaměstnanost a jejich účastníci se budou podílet částkou 1190 Kč. 

Manažeři MAS ORLICKO se budou i během letních měsíců věnovat podpoře žadatelů a přípravám rozvojové strategie pro programové období 2021 až 2027. Navíc v létě proběhne terénní šetření, při němž manažeři navštíví všechny obce z regionu. 

Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách:
 nebo na našich facebookových stránkách @mas.orlicko  

 MAS ORLICKO, z.s. přeje všem krásné a slunečné léto!
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 7.6.2021 / 7.6.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém