Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Poděkování ze ZŠ Ústecká

8277
Blíží se konec školního roku, odpočítáváme poslední dny neobvyklého období. Období, které bylo pro všechny náročné a na které nikdo z nás dlouho nezapomene.
 

 
 
Za pracovníky ZŠ Ústecká bychom chtěly poděkovat vedení města za výbornou spolupráci a podporu v době nástupu epidemiologických a hygienických opatření, za rychlé zabezpečení základních prostředků, které měly ochránit naše pracovníky – rukavice, ústenky, dostatečné množství anticovidové dezinfekce, bezpečnostní štíty…. 

Dále bychom chtěly ještě jednou poděkovat učitelům, kteří zvládali čtyři „dlouhé“ měsíce, kdy jsme si my i naši žáci uvědomili, že společná práce ve škole je pro obě strany mnohem snadnější a příjemnější. Byli jsme vlastně všichni poprvé postaveni do situace, kdy jsme nebyli v přímém kontaktu a vzájemně jsme na sebe nemohli bezprostředně reagovat. 

Velký dík patří také rodičům našich žáků, pro které nastalá situace nebyla vůbec jednoduchá, ale zvládali své zaměstnání i dohled nad dětmi často s vypětím všech sil. 

Poděkování si ovšem zaslouží i většina našich žáků, kteří se dle svých možností většinou zodpovědně zhostili vyučování na dálku a budou jistě napjatě očekávat výsledky své práce v podobě vysvědčení. Vysvědčení budou nejen známkou za zvládnutí učiva, ale také zhodnocením jejich přístupu k plnění svých povinností.

Mgr. Pavlína Vomáčková, Mgr. Hana Frűhaufová 
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 23.6.2020 / 23.6.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém