Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Podkladový materiál k privatizaci bytového souboru „čtverec“

čtverec
V posledních měsících se Rada města opakovaně zabývala možnostmi privatizace městských bytů. Největším bytovým komplexem, kde se privatizace zvažovala, je tzv. čtverec. Po dlouhém a poctivém zvažování všech pro a proti se Rada města nakonec rozhodla jeho privatizaci Zastupitelstvu města nedoporučit. Tomuto nedoporučení předcházelo samozřejmě také jednání se současnými nájemníky.
 

 
 
Rada města si je vědoma toho, že se toto její rozhodnutí týká velkého množství našich občanů, a proto se rozhodla pro širokou veřejnost zveřejnit kompletní podkladový materiál, jenž ji k nedoporučení privatizace vedl. 

Vzhledem k tomu, že se jednání Zastupitelstva města v pondělí 15. června bude nejspíše konat s omezeními, která vyplývají z vládních nařízení zabraňujících šíření koronaviru, a jelikož očekáváme, že občané mohou chtít zastupitele oslovit s případnými dalšími materiály, nabízíme všem, kteří by tak chtěli učinit, aby své materiály či připomínky podali na sekretariát Městského úřadu do pátku 5. června – abychom je mohli předat zastupitelům společně s dnes zde zveřejňovanými materiály. 

Chceme ubezpečit všechny občany, že k našemu rozhodnutí doporučit Zastupitelstvu města nezahájení privatizace čtverce, jsme došli po zodpovědném zvážení situace. Za všechny další případné argumenty budeme nicméně vděčni. 

Josef Kopecký 
Místostarosta města
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 28.5.2020 / 28.5.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém