Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Město > Partnerská města > Agrate Brianza, Itálie

 

Pohostinnost našich přátel z Agrate Brianza

 

 
 

Ve středu dne 27. července 2011 navštívila radnici města dvojnásobná vítězka, „stříbrná a zlatá“   Monika Simonová,  která se v neděli vrátila z Itálie, kde v sobotu 23. července 2011  vyhrála  Mistrovství Evropy amatérů v časovce nedaleko města Ferrara.

 

Týden předtím byla tato nadějná českotřebovská cyklistka druhá na mistrovství světa v v silničním závodě na 9 km okruhu ve Veroně.

 

Období mezi oběma závody strávila Monika Simonová se svým přítelem Pavlem Veithem u  našich přátel v partnerském městě Agrate Brianza, kteří jí velmi ochotně poskytli zázemí, neboť denně musela tvrdě trénovat.

 

Náš dík patří především panu Alfredo Bosisiovi a paní Patrizii Berettě, kteří o Moniku a jejího přítele Pavla pečovali „jako o vlastní”.

 

V rámci svého pobytu v Agrate Brianza byli také tito dva mladí českotřebováci přijati starostou města panem Ezio Colombem.

 

Navzdory tomu, že se mladý pár domlouval především anglicky, netajil se v průběhu návštěvy na radnici tím, že by rád nastartoval studium italštiny, aby mohl co nejlépe oplatit pohostinnost agrátským přátelům.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ludmila Rašnerová
Vytvořeno / změněno: 27.7.2011 / 27.7.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém