Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Město > Partnerská města > Agrate Brianza, Itálie

 

Přípravné jednání o spolupráci s Agrate Brianza v roce 2010

 

 
 

V pátek 13.11.2009 přiletěla do Prahy malá skupinka zástupců italského partnerského města Agrate Brianza, aby u nás projednala spolupráci pro rok 2010.

 

1.až 5. března příštího roku navštíví žáci základní školy Ústecká své kamarády v našem partnerském městě, stále však není upřesněna návštěva italských dětí u nás. 29. dubna 2010 přijede do České Třebové pěvecký sbor z Agrate Brianza, aby zde vystoupil na Bennewitzově hudebním festivalu společně s českotřebovským Bendlem. Společně s nimi přijede skupina rodin, které dlouhodobě zajišťují péči a ubytování pro naše občany při výměnných akcích a dále zástupci sportu a sociálních věcí. Termín návštěvy českotřebovské delegace v Agrate Brianza bude ještě upřesněn s ohledem na volby do Parlamentu ČR, předpokládáme však, že pravděpodobný termín bude stanoven na druhou polovinu měsíce dubna s ohledem na příjezd italských školních dětí.

 

Italští hosté byli nadšeni atmosférou naší Jabkancové pouti a projevili zájem o přípravu této dobroty přímo v jejich městě. V rámci svého programu navštívili i Parlament ČR, kde shlédli i jednání poslanců. K jejich nadšení z této návštěvy zajisté přispělo i krásné počasí.

 

 

Ing. Jaromíra Žáčková

místostarostka    
 
Zodpovídá: Admin
Vytvořeno / změněno: 23.11.2009 / 23.11.2009
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém