Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka > Město > Zpravodajství města

 

První stupeň ZŠ ústecká má nová sociální zařízení

ustecka
Během letošních prázdnin, které byly z důvodu výskytu koronaviru v ČR o něco delší, proběhla na ZŠ Ústecké 1. etapa rekonstrukce hygienických zařízení budovy prvního stupně. Součástí těchto prací bylo zbudování nové kanalizační a vodovodní přípojky i nové vnitřní rozvody vody a kanalizace.
 

 
 
Vnitřní dispozice se změnili pro wc chlapců i dívek v prvním nadzemním podlaží a chlapců ve druhém a třetím podlaží. Rekonstrukce zbývajících dvou wc dívek v druhém a třetím podlaží bude předmětem další etapy prací, která by měla proběhnout v příštím roce. První etapa, která byla kompletně hrazena z městského rozpočtu vyšla na 5 100 000 Kč včetně DPH a jedná se tak o největší městskou investici na základních školách v tomto roce. 

Další rekonstrukce probíhaly na ZŠ Habrmanova, kde došlo k opravám tříd včetně omítek, elektroinstalace, zdravotechnických rozvodů a podlahových krytin. Tyto opravy vyšly město na 550 000 Kč. K opravám tříd došlo také na ZŠ Nádražní, kde byla předmětem prací za celkem 100 000 Kč výměna obkladů, umyvadel a průtokových ohřívačů. 

01

02

03


 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 17.9.2020 / 17.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém