Orientační nabídka


International


Město
Česká Třebová - Oficiální web

 
Vítejte ve východních Čechách, na samém pomezí Čech
a Moravy, v půvabné přírodě podhůří Orlických hor,
v údolí řeky Třebovky, v České Třebové.
 


Cesta: Titulní stránka

 

Staveniště kontejnerové přístavby MŠ U Koupaliště je předáno

Dnes dopoledne proběhlo za přítomnosti paní starostky, zaměstnanců MěÚ a dalších zainteresovaných subjektů předání staveniště kontejnerové přístavby MŠ U Koupaliště.
 

 
 
Záměr rozšířit prostory MŠ U Koupaliště vychází ze snahy navýšit kapacitu zařízení předškolního vzdělávání v našem městě. Paní starostka apelovala na zástupce dodavatele stavby, aby byl dodržen její harmonogram a předání zpět do rukou investora proběhlo ve stanoveném termínu, který umožňuje příchod dětí do nových prostorů již na začátku příštího školního roku. 

Na základě vysoutěžených cen by mělo toto rozšíření prostor mateřské školy vyjít městský rozpočet přibližně na 7 800 000 Kč (Kontejnerová stavba: 5 430 000 Kč, základová deska: 2 400 000). Dodávka základové desky obsahuje demolici stávajících objektů bazénku, zídky a zpevněné plochy. Dále cena zahrnuje také přípravu podkladu pod železobetonovou desku tak, aby odpovídala statickému posudku a hydrogeologickému posouzení podloží. Zavedeny budou také přípojky vody, kanalizace a plynu. Dodávka kontejnerů obsahuje výrobu a montáž kontejnerů na základovou desku. Do prostor bude následně instalována vzduchotechnika, zabezpečovací zařízení (přístupový systém a požární hlásiče) samostatná dodávka a vnitřní vybavení dle požadavků MŠ.

01

02

03
 
Zodpovídá: Jiří Holý
Vytvořeno / změněno: 3.5.2021 / 3.5.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Redakční systém